Proč nakoupit u nás



Ověřeno našimi zákazníky
Dobré ceny




























Obchod KRMIVO-PES.CZ získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.
Specific Dog CID-LF Digestive Support Low Fat 1,6kg
Nakupte ještě za 1 500 Kč a ušetřete na dopravě 10 Kč.
Při nákupu nad 1 500 Kč zaplatíte za doručení Českou poštou pouze 119 Kč.
Přečtěte si detailní informace o nabídce.
Veterinární krmivo s nízkým obsahem tuku pro psy s trávicími potížemi, pankreatitidou nebo hyperlipidémií. Obsahuje lehce stravitelné složky, omega-3 mastné kyseliny a vlákninu pro podporu střevní mikroflóry. Podporuje zdraví trávicího traktu a imunitu
INDIKACE:
- Akutní a chronické onemocnění trávicího traktu spojené s průjmy, zvracením a/nebo plynatostí, velmi vhodné pro
- pacienty vyžadující nízký příjem tuků
- Pankreatitida
- Exokrinní pankreatická insuficience (EPI)
- Malabsorpce, maldigesce
- Kolitida, IBD
- Lymfangiektázie
- Hyperlipidémie
- Cholestáza
- Nežádoucí reakce na potraviny
DIGESTIVE SUPPORT LOW FAT
Nízká hladina tuků, která nezatěžuje slinivku břišní a dává jí prostor pro zotavení, protože tato dieta zajišťuje nízký příjem tuků.
Vysoce stravitelné složky kompenzují sníženou střevní enzymatickou aktivitu a zajišťují optimální příjem živin. Díky tomu je dieta optimální pro pacienty s gastrointestinálními onemocněními, jako jsou akutní a chronický průjem, zvracení a/nebo plynatost. Použití hydrolyzované bílkoviny z lososa a tapioky, přísad s nízkou alergenicitou, činí dietu vhodnou při gastrointestinálních poruchách s možným zapojením nežádoucí reakce na potraviny a pro krmení během období snížené trávicí funkce.
Vysoká hladina omega-3 mastných kyselin poskytuje prekurzory pro produkci protizánětlivých mediátorů a podporuje reakci imunitního systému. Obsahuje ß-1,3/1,6-glukany z kvasinek, které se váží na receptory bílých krvinek, a tím aktivují imunitní systém a zvyšují imunitní odpověď.
Fermentovatelná vláknina (řepné řízky a FOS: frukto-oligosacharidy) podporují růst prospěšných střevních bakterií pro podporu a zdravý gastrointestinální trakt. Dieta také obsahuje mannanoligosacharidy (MOS). MOS umí inaktivovat patogenní bakterie tím, že brání jejich navázání na střevní stěnu. MOS také zároveň zvyšuje lokální imunitu střevního traktu.
Dieta obsahuje novinku AuraGuard® (přírodní rostlinnou antimikrobiální směs) a nukleotidy pro podporu zdravého střevního mikrobiomu a zvýšení imunitní odpovědi a bariérové funkce střeva.
SLOŽENÍ: Tapioka, rýžová bílkovina, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, minerální látky, rybí tuk, bramborová bílkovina, hydrolyzát živočišných bílkovin, rostlinný olej, řepné řízky, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátových stopových prvků), celulózový prášek, kvasnice (včetně zdrojů nukleotidů, ß-1,3/1,6- glukanů a mannanoligosacharidů), slupky psyllia, frukto-oligosacharidy, AuraGuard® (přírodní rostlinná antimikrobiální směs), extrakt z rozmarýnu. S přírodními antioxidanty (tokoferoly a vitamín C). Neobsahuje žádná syntetická barviva ani zchutňovadla.
DENNÍ KRMNÁ DÁVKA V GRAMECH: Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.
OBSAH ŽIVIN:
| Název | Obsah ve 100g | Obsah v MJ |
| Metabolizovatelná energie kJ | 1371 | |
| Bílkovina g (hrubá) | 23,0 | 16,8 |
| Tuk g (hrubý) | 6,6 | 4,8 |
| Sacharidy g (NFE) | 49,7 | 36,2 |
| Vláknina g (hrubá) | 3,7 | 2,7 |
| Vápník g | 0,99 | 0,72 |
| Fosfor g | 0,51 | 0,37 |
| Sodík g | 0,35 | 0,26 |
| Draslík g | 0,75 | 0,55 |
| Omega-3 mastné kyseliny g | 1,51 | 1,10 |
| Poměr n-3:n-6 | 1:1 | 1:1 |
| Voda g | 8,5 |
Poradím Vám s výběremV pracovní dny 8:00-17:00 na (+420) 733 151 733
Alternativní produkt
Purina PPVD Canine - UR Urinary 3kg
Canine UR Urinary je velmi chutné kompletní veterinární dietní krmivo pro nutriční podporu při…
Podobné produkty
N&D OCEAN DOG Adult Mini Salmon & Cod & Melon 7kg + kachní lízátko se sýrem 1ks
Kompletní krmivo bez obilovin s lososem, treskou a kantalupským melounem pro dospělé psy malých…
ALLEVA HOLISTIC Dog Dry Adult Lamb&Venison Mini/Medium 5kg
Kompletní bezobilné krmivo pro dospělé psy malých a středních plemen Představujeme vám…
Eminent Dog Puppy Lamb&Rice 3kg
Bezlepkové krmivo pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen – obsahuje minimálně 70 …







Hodnocení a komentáře
K produktu Specific Dog CID-LF Digestive Support Low Fat 1,6kg zde zatím není žádné hodnocení.