Proč nakoupit u nás



Ověřeno našimi zákazníky



































Obchod KRMIVO-PES.CZ získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.
JBL ProNovo Bel flakes M - vločky 250ml
Nakupte ještě za 1 500 Kč a ušetřete na dopravě 10 Kč.
Při nákupu nad 1 500 Kč zaplatíte za doručení Českou poštou pouze 109 Kč.
Přečtěte si detailní informace o nabídce.

Hlavní vločkované krmivo vel. M pro všechny akvarijní ryby 8-20 cm
- Prebiotické krmivo pro akvarijní ryby s česnekem: speciální vláknina v krmivu poskytuje prospěšným střevním bakteriím výživu pro zdravé trávení.
- Přírodní látky bez umělých přísad pro přirozenou výživu a zdraví akvarijních ryb. Testováno na výzkumných expedicích JBL v tropech
- Velmi vysoká akceptance i u vybíravých ryb díky kvalitním surovinám, jako jsou losos, dvoužábří, garnáti a česnek
- Podporuje zbarvení všech druhů okrasných ryb díky velmi přírodnímu astaxanthinu (velmi kvalitní karoten) z krilu a spiruliny. Deklarace chobotnice označuje měkkýše, jako jsou mušle a šneci, kterými se živí mnoho ryb
- Obsah dodávky: originálně neprodyšně uzavřené, chráněné proti světlu, recyklovatelné balení s dávkovačem uvnitř ve víčku (při 100, 250, 1000 ml)
Základní krmivo JBL PRONOVO BEL, ideální výživa pro všechny všežravé (omnivorní) ryby a rybí společenstva.
S poměrem bílkovin a tuků 6,3:1 je dosaženo přesně takového poměru, který je ideální pro většinu druhů tropických ryb. Vyšší obsah tuku vede u ryb žijících v teplých vodách (23-30 °C) k degeneraci orgánového tuku! V rybích společenstvech, stejně jako ve většině společenských akvárií, tvoří 15 hlavních složek PRONOVO BEL dokonalý výživový základ, který lze (nikoliv je nutné) doplnit druhovými krmivy, aby se strava přizpůsobila druhům ryb a byla ještě rozmanitější. Není problém, pokud například vaše bojovnice konzumují i krmivo pro parmy a naopak. Důležité je pouze to, abyste každé skupině ryb nabízeli vhodné krmivo. Pestrost je vždy pozitivní!
Je opravdu důležité zvolit velikost krmiva tak, aby odpovídala velikosti úst jednotlivých druhů ryb. Vločky rychle měknou a mohou je konzumovat téměř všechny druhy ryb. Granule jsou jiné. Pro zvolenou velikost krmiva by měla být rozhodující nejmenší velikost úst ryb. Velikost ryb, pro kterou je krmivo vhodné, je uvedena na levé spodní straně konzerv. Je lepší zvolit krmivo, které je o něco menší, než krmivo, které je příliš velké!
Česnek: Ryby samozřejmě česnek ze svého prostředí neznají. Ale: Pozorování během expedic JBL v jihoamerickém Pantanalu ukázala, že ryby opovrhují podvodními rostlinami a raději vyskakují z vody, aby se nažraly zřejmě chutnějších listů keřů a stromů na okraji vody! Ty nabízejí více chuti než "slizké" podvodní listy. Přesně tohoto efektu se dosáhne přidáním česneku

V pracovní dny 8:00-17:00 na (+420) 733 151 733
Alternativní produkt
Krmivo pro ryby JESETER Junior 4kg
Kompletní krmivo pro jesetery Na rozdíl od KOI kaprů jsou jeseteři uzpůsobeni přijímat…

Podobné produkty
UGF sušená bráněnka 500g
Přírodní doplňkové krmivo pro ptáky, ryby, plazy a drobné savce, jako jsou ježci, myši nebo potkani…
S.A.K. green 130 g (300 ml) velikost 3
Kompletní plnohodnotné extrudované krmivo s vyšším podílem rostlinné složky. Krmivo je určené…
Blok krmný WEEKEND pro akvarijní ryby 8x7,5g Zolux
Krmivo pro ryby ve formě výživných bloků určené ke krmení 15-20 ryb po dobu 3-4 dnů. Vhodné pro…

Naposledy jste prohlíželi
Pohodlně se vraťte k produktům, které jste si prohlíželi.
Eukanuba Dog Adult Small & Medium Weight Control 15kg
Toto zboží nelze kvůli velikosti zaslat do výdejního boxu.
Hodnocení a komentáře
K produktu JBL ProNovo Bel flakes M - vločky 250ml zde zatím není žádné hodnocení.